منچستر سیتی 1 – 2 یونایتد؛ پپ، جدیدترین قربانی سولسشر

منچستریونایتد موفق شد دربی منچستر مقابل سیتی را با نتیجه 1-2 به سود خود به پایان برساند.

در شبی که پپ گواردیولا و شاگردانش اعتراض زیادی به تصمیمات داوری داشتند، یونایتد در نهایت با تکیه بر دو گل نیمه اول خود 1-2 سیتی را مغلوب کرده تا بعد از برتری مقابل تاتنهام، در کمتر از یک هفته دو تیم بزرگ جزیره را مغلوب کند.

اولین فرصت در دقایق ابتدایی و روی پاس آنتونی مارسیال برای یونایتد ایجاد شد، اما ضربه دنیل جیمز از گوشه محوطه جریمه با عکس العمل ادرسون همراه شد. در دقیقه 12 و روی همکاری استرلینگ و داوید سیلوا، آنجلینو می توانست گل اول سیتی را به ثمر برساند اما حضور به موقع لوک شاو مانع رخ دادن این اتفاق شد.

سه دقیقه بعد این بار باز هم دنیل جیمز در مقابل دروازه سیتی صاحب موقعیت شده و اقدام به ضربه زدن کرد، اما ادرسون این بار نیز توپ او را دور کرد.

اما در دقیقه 22 و با خطای برناردو سیلوا روی مارکوس راشفورد، یونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد که خود راشفورد با نواختن ضربه ای خلاف جهت حرکت ادرسون موفق شد شیاطین سرخ را پیش اندازد.

در دقیقه 27 یونایتد تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه فنی و تماشایی راشفورد با بدشانسی یونایتد به دیرک افقی دروازه سیتی برخورد کرد.

اما در دقیقه 30 یونایتد به گل دوم هم دست یافت. این بار با پاس دنیل جیمز، مارسیال در محوطه صاحب موقعیت شد و ضربه زمینی او با گذر از زیر دست ادرسون وارد دروازه سیتی شد.

در دقیقه 39 داوید سیلوا می توانست اختلاف را به حداقل برساند اما ضربه ایستگاهی او با مهار تماشایی داوید دخیا همراه شد.

در اواخر نیمه اول سیتی صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل اول شد، اما داوید سیلوا از دو قدمی نتوانست موقعیت خود را تبدیل به گل کند تا یونایتد در نیمه نخست با دو گل مقابل سیتی به پیروزی دست یابد.

اولین فرصت نیمه دوم برای منچسترسیتی و روی حرکت تماشایی کوین دی بروین اتفاق افتاد، اما در لحظه آخر لیندلوف با تکلی تماشایی مقابل ضربه این بازیکن ایستادگی کرده و دروازه تیمش را نجات داد.

در دقیقه 60 استرلینگ در محوطه جریمه یونایتد با حرکتی انفرادی برای خودش موقعیت سازی کرد اما در نهایت مدافعان یونایتد مقابل او ایستادگی کردند.

در دقیقه 63 رودری با ضربه ای تماشایی دروازه یونایتد را تهدید کرد اما داوید دخیا عکس العمل خوبی نشان داد و توپ را راهی کرنر کرد. دقایقی بعد لینگارد با نفوذ در محوطه جریمه می توانست دروازه سیتی را باز کند اما ضربه او از زاویه ای تقریبا بسته با مهار ادرسون همراه شد.

اما در دقیقه 84 سیتی اختلاف را به حداقل رساند. روی ارسال کرنر از سوی ریاض محرز، اوتامندی موفق شد با ضربه سر دروازه داوید دخیا را باز کرده و گل اول را به ثمر برساند.

در دقیقه 88 این بار ریاض محرز با ضربه ای زمینی دروازه یونایتد را تهدید کرد اما داوید دخیا با یک دست توپ را دور کرد. در لحظات پایانی حملات میزبان نتیجه ای نداشت تا در نهایت سیتی با نتیجه 1-2 مغلوب یونایتد شود.

ویدیو؛ آنالیز بازی منچستر سیتی 1 – منچستر یونایتد 2 – از برنامه Match Of The Day [همراه با زیرنویس فارسی]

دانلود با کیفیت 1080p با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی

دانلود با کیفیت 720p با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی

دانلود با کیفیت 480p با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>